products

Płynny czynnik chłodniczy R717, amoniak w przemyśle mikroelektronicznym

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa)
Nazwa handlowa: HENGCHANG STOCK
Orzecznictwo: ISO 9001/IAF/CANS
Numer modelu: Czynnik chłodniczy R717 amoniak
Minimalne zamówienie: 10ton
Cena: $200-$400/ton
Szczegóły pakowania: 40Ltr Cyl / 100Ltr Cyl / 400Ltr Cyl / 800Ltr Cyl / 24CBM Zbiorniki ISO (Zapewnij usługę uzupełniania
Czas dostawy: 15-20 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 3000 ton miesięcznie
Szczegóły informacji
Klasyfikacja: Czynnik chłodniczy R717 Nr CAS: 7664–41–7
MF: NH3 Czystość: 99,6%
Podanie: instalacja chłodnicza KPa: 506,62 (4,7 ℃)
Inna nazwa: Bezwodny amoniak
High Light:

Ciekły czynnik chłodniczy R717 amoniak

,

99

,

6% czynnik chłodniczy R717 amoniak


opis produktu

Ciekły amoniak neutralizuje kwasy i zasady występujące na płycie drogowej w przemyśle mikroelektronicznym

 

1. Wstęp

 

Od ponad 11 lat eksportujemy ciekły amoniak.Może pomieścić 14 butli o pojemności 800 litrów w 20'fcl.

 

1. czystość wyższa niż międzynarodowe standardy elektryczne.
2. ulgi cenowe.
3. Wysoka wiarygodność.

 

Wzór chemiczny: NH3

Charakter: Amoniak jest substancją toksyczną w postaci całkowicie skroplonej. właściwości wysokociśnieniowe, palne i wybuchowe

Wygląd fizyczny: bezbarwna ciecz pod pewnym ciśnieniem

Specyfikacja produkcji:

  Wysoka ocena Pierwsza klasa Standard
NH3% ≥ 99,8 99,8 99,6
Pozostałość% ≤ 0,2 0.16 -
H2O% ≤ 0,1 0,07 -
Olej mg / kg ≤ 5 1.6 -
Fe mg / kg ≤ 1 0,7 -

 

2. Zalety R717 Czynnik chłodniczy ciekły amoniak R717

 

1> Efektywność energetyczna - Zazwyczaj zalany układ amoniaku byłby o 15-20% bardziej wydajny niż jego odpowiednik DX R404A.Zarówno w fazie gazowej, jak i ciekłej amoniak wymaga mniejszych średnic rur niż większość chemicznych czynników chłodniczych.

 

2> Środowisko - ma zarówno GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego), jak i ODP (potencjał niszczenia warstwy ozonowej) równe zero.Bezpieczeństwo - Jednocześnie, w przeciwieństwie do większości innych czynników chłodniczych, ma charakterystyczny zapach, który jest wykrywany przez człowieka nawet przy bardzo niskich stężeniach.

3> Cena czynnika chłodniczego - W wielu krajach koszt amoniaku (na kg) jest znacznie niższy niż koszt HFC.Zaletę tę potęguje nawet fakt, że amoniak ma mniejszą gęstość w fazie ciekłej.Ponadto, ponieważ każdy wyciek amoniaku zostanie wykryty bardzo szybko z powodu zapachu, stąd ewentualna utrata czynnika chłodniczego będzie również mniejsza.

 

4> Lepsze przenoszenie ciepła - Amoniak ma lepsze właściwości wymiany ciepła niż większość chemicznych czynników chłodniczych i dlatego pozwala na użycie sprzętu o mniejszej powierzchni wymiany ciepła.

 

 

3. Zastosowania dużych systemów klimatyzacji (agregatów chłodniczych) R717 Amoniak

 

Ponieważ amoniak klasy chłodniczej ma wiele zalet i właściwości.Naturalne czynniki chłodnicze amoniak R717 ma ogólne zastosowanie w dużych i średnich instalacjach chłodniczych, chłodnictwie przemysłowym, wytwarzaniu lodu, sztucznym lodzie i pośredniej klimatyzacji centralnej.System chłodniczy z fluorem ma ogólne zastosowanie do lodówek, zamrażarek, witryn, klimatyzatorów domowych, klimatyzatorów komercyjnych, małych i średnich chłodni i chłodni, klimatyzacji niskotemperaturowej w fabrykach, klimatyzacji, lodów, zimnych napojów, lód, sztuczne pola lodowe i małe chłodnictwo przemysłowe.

 

 

 

4. Toksyczność i palność

 

Amoniak ma silną toksyczność i łatwopalność.Gdyby miernik objętości, gdy zawartość amoniaku w powietrzu osiągnie 0,5% ~ 0,6%, w którym ludzie przebywają przez pół godziny, może zatruwać, 11% ~ 13% może się zapalić, osiągnie 16% płomień wybuchnie.Dlatego w maszynowni chłodniczej amoniaku należy zwracać uwagę na wentylację i wywiew, a powietrze i inne nieskraplające się gazy w układzie muszą być często usuwane.

 

 

5. FAQ

 

1> Dlaczego wybierasz nas?

 

Od 20 lat produkujemy amoniak klasy chłodniczej R717 i wodę / roztwory amoniaku.Profesjonalny zespół roboczy z bardzo dobrą kontrolą bezpieczeństwa przez 20 lat bez wypadku!Bogate doświadczenie w eksporcie niebezpiecznych substancji chemicznych;Ścisły system kontroli jakości (certyfikat ISO 9001);Test butelek stalowych może być wykonany przez naszą własną fabrykę;Testy SGS i CIQ są akceptowane;Pełne certyfikaty kwalifikacyjne);Możemy dostarczyć amoniak klasy chłodniczej R717, wodę amoniakalną klasy przemysłowej, odczynnikowej i spożywczej w zakresie 5% ~ 35%.Obfita podaż, 30000 MT / miesiąc.

 


2> Dlaczego warto wybrać nasz Czynnik chłodniczy ciekły amoniak R717?

 

Ściśle kontrolujemy czystość czynników chłodniczych R717, zwłaszcza pary wodnej, aby chronić układ chłodniczy, aby praca urządzeń chłodniczych była bardziej stabilna i dłuższa żywotność

 

 

3> Jakie są zalety Czynnik chłodniczy ciekły amoniak R717?

 

1> Zerowy potencjał niszczenia warstwy ozonowej i zerowy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego
2> Doskonałe właściwości termodynamiczne prowadzące do wysokiej sprawności energetycznej
3> Szeroki zakres temperatur pracy (od –50 do + 15 ° C)
4> Niski koszt niż inne
5> Ponad 100 lat doświadczenia w zapewnianiu wydajnego chłodzenia

 

 

4> Jaki jest wpływ czystości i pary wodnej na układ chłodzenia?

 

Woda obecna w układach amoniaku stwarza szereg problemów, w tym korozję wewnętrzną systemu i tworzenie się szlamu, który może powodować zatykanie systemów.Obecność wilgoci wpływa na ciśnienie pary w systemie.To w połączeniu z korozją i szlamem znacząco wpływa na wydajność Twojego systemu - z wyraźnym pogorszeniem nawet przy poziomie zaledwie 0,5%.

 

Inne zanieczyszczenia, takie jak O2, N2 i węglowodory, będą miały podobny wpływ, zwiększając ryzyko korozji, pękania korozyjne naprężeniowe i spadki wydajności systemu.

 

 

5> Jaki termin płatności możesz zaakceptować?

 

Zwykle akceptujemy depozyt w wysokości 30% T / T, 70% T / T przed zakupami.Lub 50% depozytu T / T, 50% T / T w stosunku do kopii B / L.

Szczegóły kontaktu
vivian

Numer telefonu : +8615063431351

WhatsApp : +008615063431351