products

Nieorganiczna amoniak przemysłowy do urządzeń chłodniczych Philiphines Marketing

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hengchang
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: R717
Minimalne zamówienie: 5 ton
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Cylindry 800L i 400L oraz zbiornik 20GP
Czas dostawy: 15-20 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 ton miesięcznie
Szczegóły informacji
Wzór cząsteczkowy: Nh3 materiał: Azot i wodór
CAS: 7664-41-7 Zanieczyszczenia mieszaniny gazowej: Wilgotność 1000 ppm
Nr EINECS: 231-635-3 ONZ: 1005
High Light:

czysty amoniak

,

amoniak klasy przemysłowej


opis produktu

Nieorganiczna amoniak przemysłowy do urządzeń chłodniczych Philiphines Marketing

Co to jest amoniak?

Amoniak (NH3), bezbarwny, gryzący gaz złożony z azotu i wodoru . Jest to najprostszy stabilny związek tych pierwiastków i służy jako materiał wyjściowy do produkcji wielu ważnych handlowo związków azotu.

Amoniak , bezbarwny gaz o wyraźnym zapachu, jest chemią budowlaną i kluczowym elementem w produkcji wielu produktów, z których ludzie korzystają każdego dnia. Występuje naturalnie w całym środowisku w powietrzu, glebie i wodzie oraz w roślinach i zwierzętach, w tym w ludziach. Ciało ludzkie wytwarza amoniak, gdy organizm rozkłada żywność zawierającą białko na aminokwasy i amoniak, a następnie przekształca amoniak w mocznik.

Wodorotlenek amonu - powszechnie znany jako amoniak w gospodarstwach domowych - jest składnikiem wielu codziennych domowych środków czyszczących.

Amoniak jest podstawowym budulcem nawozu na bazie azotanu amonu , który uwalnia azot, niezbędny składnik pokarmowy do uprawy roślin, w tym upraw rolnych i trawników.

Dlaczego potrzebujemy amoniaku?

Ciśnienie jest bardzo niskie po odparowaniu, aby wytworzyć temperatury potrzebne do chłodzenia.

Podczas skraplania ciśnienia są stosunkowo niskie.

Amoniak przenosi znacznie więcej ciepła na funt niż większość innych czynników chłodniczych, na przykład około dwa razy skuteczniej niż HFC w tym zakresie.

Nie koroduje metali, takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium i brąz.

Amoniak ma ostry zapach, który jest łatwo wykryty przez ludzki nos (większość ludzi może go wyczuć w ilości około 5 części na milion), łatwo można wykryć wycieki.

Amoniak jest całkowicie naturalnym składnikiem chemicznym, ludzkie ciało w rzeczywistości wytwarza kilka gramów dziennie jako normalna część życia.

Ma zerowy potencjał niszczenia warstwy ozonowej i zerowy potencjał globalnego ocieplenia, całkowicie łagodny dla środowiska.

Jak mogę być narażony na działanie amoniaku?

Amoniak występuje naturalnie w środowisku , więc wszyscy są narażeni na niskie poziomy w jednym punkcie lub innym. Możliwe jest narażenie danej osoby na wyższe poziomy amoniaku podczas stosowania środków czyszczących zawierających amoniak lub jeśli żyją one w gospodarstwach lub w ich pobliżu, w których stosuje się nawozy. Możliwe jest również narażenie na wyższy poziom amoniaku, jeśli osoba przebywa w zamkniętym budynku, w którym znajduje się dużo zwierząt.

Jak ekspozycja amoniaku może wpływać na moje zdrowie?

Nie stwierdzono żadnych skutków zdrowotnych u ludzi narażonych na typowe ilości amoniaku występujące w środowisku. Narażenie na wysoki poziom amoniaku w powietrzu może podrażniać skórę, oczy, gardło i płuca, powodując kaszel i oparzenia.

Nasze usługi

Nasze certyfikaty

Specyfikacja - amoniak

Wysoka ocena Pierwsza klasa Standard
NH3% ≥ 99,8 99,8 99,6
Pozostałość% ≤ 0,2 0,16 -
H2O% ≤ 0,1 0,07 -
Olej mg / kg ≤ 5 1.6 -
Fe mg / kg ≤ 1 0,7 -

Produkt Pokaż

Szczegóły kontaktu
vivian

Numer telefonu : +8615063431351

WhatsApp : +008615063431351